1_2.png 

(začínáme 5. 3. 2023)

předběžná rezervace pouze zde

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(napiš své jméno + telefon )

pevná rezervace po zaplacení kurzovného  1500 Kč

 

( lze čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny)

na účet 670100-2218447605/6210 

variabilní symbol tvoje telefonní číslo 

( do poznámek napiš kurz jógy, svoje jméno ) 

Částka je nevratná, na lekci můžeš vyslat pouze náhradníka. 

O této změně, včas informuj lektora.   

Kurzy jsou vhodné pro klienty všech věkových kategorií, kteří s jógou chtějí začít nebo pro ty, kteří chtějí více prohloubit svou jógovou praxi. V lekcích jógy se naučíte práci s dechem, plný jógový dech. Naučíte se jednotlivé ásany, jejich správné provedení a propojení s dechem. Lekce na sebe metodicky navazují, v další lekci vždy připomeneme již naučené a přidáme vždy něco nového.

 Závěrečná relaxace nesmí chybět v žádné lekci jógy i v těchto hodinách si ji užijete.

Dále získáš ZDARMA výukový materiál   

přístup do soukromé facebookové skupiny,

kde najdeš 8 lekcí základního kurzu + 4 lekce doplňkové

( můžeš cvičit i doma ) 

Jóga má blahodárné účinky na celé naše tělo.
Dnes se využívá k zdravotní prevenci i v rehabilitaci jako doplněk fyzioterapie. Využívá se pro zlepšení dechových funkcí, pro zklidnění a harmonizaci nervových drah, problémech s kardiovaskulárním systémem a bolestech zad i kloubů.

Většina lidí dýchá velice povrchně. Nad svým dechem se vůbec lidé nezamýšlejí, ani si neuvědomují, že tím je jejich tělo nedostatečně zásobeno kyslíkem. Tím se snižuje látková výměna a následkem toho si poškozují tělesné zdraví. Naše vnitřní orgány jsou z toho důvodu nedostatečně prokrveny. Pomocí relaxačních, tělesných i dechových cvičením si uvědomujeme svůj dech, který tím prohlubujeme a tím odstraňujeme špatné stereotypy dýchání. Získáváme tím vitalitu a obranyschopnost těla. Správný způsob dýchání má vliv také na emoce a duševní harmonii. Víme, že při stresu a rozčilení dýcháme povrchně. Dlouhodobý stres může dokonce způsobit blokace a stažení svalů v oblasti páteře. Nejvíce je stresem zatížena krční páteř. Je proto nutné, aby si člověk, který má stresové zaměstnání nebo zažívá stresové situace, uvědomil důležitost relaxace a uvolnění. Aby dokázal správným dechem ovlivňovat svou duševní a tělesnou rovnováhu. Dechová cvičení také pomáhají při dechových onemocněních, jako je astma nebo chronická bronchitida. Velice důležitý je nácvik plného jógového dechu.

Těší mne, že vás mohu provést po cestě jógy

Jitka 

Pokud máte zdravotní omezení, 

konzultujte se svým lékařem.

 

KURZ  NEDOPORUČUJI 

PRO TĚHOTNÉ ŽENY

A

OSOBY S VELKÝMI BOLESTMI ZAD